Zamów i zaprojektuj kubek z własnym zdjęciem.

Rodzaj fotokubka wybierz podczas zamawiania, w naszym systemie zamówień online.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów fotokubków. Od białych, poprzez fotokubki z kolorowym wnętrzem, fotokubki z kolorowym uszkiem, do fotokubków magicznych, a po nalaniu do nich ciepłego napoju naszym oczom ukazuje się zdjęcie. Możesz u nas zamówić również fotokubek, z samym tylko napisem, bez zdjęcia.

Zaprojektuj kubek z własnym zdjęciem online :

 • każdy nasz fotokubek jest zapakowany w kartonowe pudełko
 • powierzchnia nadruku to 8,5×19,5 cm
 • wspaniałe kolory i trwałość nadruków
 • kubki zachowują nadruki przez całe lata
 • dowolna presonalizacja wybranego szablonu
 • możesz dodać jedno lub wiele zdjęć
 • możesz dodać dowolny tekst do zdjęcia
 • precyzyjne i dokładne wykonanie
 • korzystamy z kubków najwyższej klasy AA+ lub JS Coating
 • pojemność kubka to 300 lub 330 ml
 • średnica kubków to 80 i 82 mm
 • wysokość kubka 95 mm
 • kubki nadają się do mycia w zmywarce

Kubek z własnym zdjęciem – prezentowy bestseller

W naszych kalendarzach aż tłoczno od różnego rodzaju okazji do świętowania. Urodziny, imieniny, Dzień Babci, Dziadka, Mamy, Taty, Kobiet…. długo można by wymieniać. Niemalże co miesiąc stajemy przed trudnym zadaniem jakim jest zakup prezentu. Często znalezienie odpowiedniego prezentu, który nie będzie kolejnym zbędnym przedmiotem w mieszkaniu nie należy do łatwych zadań.

Naszą propozycją jest fotokubek. To wyjątkowo spersonalizowany podarunek, na który możecie nanieść wybrane przez Was zdjęcie. Może to być Wasze wspólne zdjęcie, fotografia Waszej pociechy, albo krajobraz ze wspólnych wakacji. Zamówienie kubka z własnym zdjęciem jest bardzo proste i szybkie – to doskonałe rozwiązanie problemu gdy prezent potrzebny jest na już.

Wyjątkowy fotokubek dla wyjątkowej osoby

Kubek to dla wielu z nas ulubione naczynie do picia kawy czy herbaty. Pijemy z kubków w domu, w pracy, zazwyczaj mamy swój ulubiony, z którym silnie się wiążemy – a niech ktoś spróbuje go podebrać! Kubek z własnym zdjęciem to najlepszy sposób na personalizację swojego ulubionego naczynia. Posiadając fotokubek, na którym widnieje portret bliskiej osoby możemy mieć pewność, że nikt go sobie nie przywłaszczy.

Zamówiony u nas fotokubek może być używany na co dzień. Jako bazę wykorzystujemy tylko najlepsze kubki AA+ oraz JS Coating. Stawiamy na pełną personalizację! Możesz nie tylko wybrać zdjęcie, jakie ma ozdobić kubeczek, ale i jego wariant kolorystyczny. A jest z czego wybierać! Dla miłośników klasycznych rozwiązań mamy śnieżnobiałe kubki. Są także kubki z delikatnym akcentem kolorystycznym w postaci barwnego uszka, wnętrza, lub obramowania. Dla odważnych, przygotowaliśmy ofertę specjalną – fotokubek metaliczny, w złotym pięknie połyskującym kolorze oraz fotokubek magiczny. Czym jest ostatnia propozycja? Ten magiczny fotokubek na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie zwyczajny, jednokolorowy. Kiedy wleje się do niego gorący napój, wówczas naszym oczom ukazuje się zdjęcie. Taki prezent będzie prawdziwą niespodzianką!

Kubek z własnym zdjęciem Katowice – fotokubek Katowice

Zaprojektowane kubki z własnym zdjęciem można odebrać osobiście w siedzibie firmy:
Foto-Korekt
3-go Maja 36
40-097 Katowice